Kaip išsirinkti Jums tinkamiausią suknelę internetu?

Suknelė internetuJei manote, kad atėjo laikas įsigyti naują suknelę nedvejodami pirkite internetu. Sukneles internetu yra pats geriausias pasirinkimas, nes internete galėsite įsigyti tokį rūbą kurio nėra jokioje kitoje parduotuvėje, o ir jo kaina bus ženkliai mažesnė nei panašių suknelių turguje ar prekybos centre. Visgi kiekvienai moteriai iškyla sunkumų kai tenka apsispręsti ar suknelė Jums tiks ir kurią iš jų rinktis. Būtent todėl perkant suknelę internetu vertėtų vadovautis keliais pagrindiniais patarimais.

Perkant suknelę internetu reikia pirmiausiai įvertinti savo lėšas, kurias galite skirti konkrečiam vienam rūbui. Suknelių tiek internete tiek ir turguje yra įvairiausių kainų, todėl tik tiksliai žinodami kiek galite išleisti suknelei drabužį išsirinksite greitai ir nedvejodama. Šiais laikais kai yra apstu medžiagų ir rūbų gamintojų, nebūtinai turite pirkti pačią brangiausią suknelę, nes Jums tinkantį modelį galbūt rasite ir žymiai pigiau nei galėjote įsivaizduoti. Taigi pirmiausiai nuspręskite kiek galite išleisti savo suknelei.

Nuspręskite kokiomis progomis nešiosite suknelę

Galbūt renkatės rūbą tik kelionėms į naktinius klubus, gimtadienius ar įvairius vakarėlius, o gal ieškote tokios suknelės, kurią galėtumėte vilkėti kasdieną? Naktiniuose klubuose, vakarėliuose merginos dažniausiai nori būti ypatingai seksualios ir netgi šiek tiek iššaukiančios, kad sulauktų kuo daugiau vyrų dėmesio. Turbūt nesunku suvokti ką žmonės gali pagalvoti apie merginą, kuri į paskaitas ar ofisą vaikšto su tokio stiliaus suknele. Kadangi Jūs nenorite griauti savo reputacijos išsirinkusi netinkamą suknelę, turite tiksliai įvertinti kur ją žadate nešioti.

Suknelę taip pat turėtumėte rinktis pagal metų laikus

Sukneles rudeniui ilgesnės tuo tarpu vasarinės trumpesnės. Suprantama, jei nešalta galima trumpą suknelę nešioti tiek vasarą tiek rudenį, o gal net ir atsiranda tokių ekstremalių, kurios tai daro ir žiemą. Tačiau tai vėlgi šioks toks etiketo ir savo reputacijos vertinimo klausimas. Jūs juk nenorite pasirodyti tokia, kuri neišgali nusipirkti jokios kitos suknelės ar rūbų, todėl tą pačią nešiojate visus metus? Taip pat skiriasi rudeninių ir vasarinių suknelių spalvos ir stiliai. Rudeninės suknelės tamsesnės ir ne tokios pūstos, tuo tarpu vasarinės dažniausiai margos, baltos ir visokios kitokios spalvotos. Taip pat vasarinės suknelės žymiai laisvesnės ir ne tokios aptemtos, todėl su tokia suknele lietingą ir vėjuotą rudenį, žygiuoti miesto gatvėmis bus menkas malonumas.

Prieš pirkdami suknelę įvertinkite Jums tinkamiausią dydį

Moteriškų drabužių dydžiai

Drabužių dydžiai (EU)32343638404244
Drabužių dydis raidėmisXXSXSSS/MMLXL
Krūtinės apimtis (cm)78/9082/8686/9090/9494/9898/102102/108
Liemens apimtis (cm)56/6060/6464/6868/7272/7676/8080/86
Klubų apimtis (cm)84/8888/9292/9696/100100/104104/108108/114

Jeigu jo tiksliai nežinote išsimatuokite, pasiskaičiuokite. Kad nebūtų taip jog įsigysite per mažą ar per didelį rūbą, taip pat įvertinkite savo figūrą, būtent todėl ir yra svarbu išsimatuoti, o ne tik spręsti pagal nustatytus suknelių standartus. Galbūt jūsų klubai siauri, o galbūt platūs, tai tikrai turės įtakos kaip gražiai suknelė gulės ant Jūsų kūno. Būtent dėl šios priežasties turėdama tikslius savo kūno išmatavimus, galite drąsiai kreiptis į elektroninės parduotuvės administraciją, kad ši pateiktų tikslius suknelės išmatavimus. Šiais laikais dideliu dydziu rubai nėra retenybė, tad visada rasite sau tinkama suknelę.

Na ir paskutinis patarimas renkantis suknelę būtų neskubėti. Suknelės internetu parduodamos milžiniškais kiekiais, naudojant įvairias marketingo priemones ir pastoviai atnaujinant jų asortimentą. Tai reiškia, jog luktelėjus kelias dienas Jūsų išsirinkta suknelė gali būti atpiginta keliasdešimt procentų arba už tokią pačią kainą parduodama visai kita žymiai Jums labiau tinkanti suknelė. Dėl šios priežasties vertėtų bent savaitę sekti internetinės parduotuvės asortimentą, atidžiai stebėti suknelių kainas, kad įsigytu daiktu būtumėte maksimaliai patenkinta.

Taigi pirkdamos suknelę internetu įvertinkite kur ir kada ją nešiosite, nuspręskite kiek galite išleisti pinigų šiam drabužiui, įvertinkite savo figūrą ir tik tuomet rinkitės Jums tinkamiausią dydį.

Related Posts