Masažinis kilimėlis – kokia nauda sveikatai?

Masažinis kilimėlis – kokia nauda sveikatai?

Masažinis kilimėlis – vienas populiariausių masažuoklių, tapęs hitu internete. ECOMAT yra ne kas kita, kaip kilimėlis su tinkamai pagaląstais smaigaliais. Jie skirti stimuliuoti mūsų kūno akupresūros taškus. Masažas su spygliuotu kilimėliu turi daug privalumų. Jį naudoja kineziterapeutai, sportininkai ir specialistai visame pasaulyje. Be to, pastaruoju metu tai viena populiariausių dovanų idėjų artimiesiems.

Ką tau suteikia masažinis kilimėlis?

Kilimėlio su adatomis naudojimas turi daug privalumų . Jį dažniausiai naudoja žmonės, kovojantys su nugaros skausmais. Tačiau tai daugiafunkcinis produktas, kuris puikiai tiks sergant įvairiomis ligomis, taip pat esant nemigai, per lėtai medžiagų apykaitai ar prastai savijautai. Tik vienas produktas turi tiek daug privalumų!

MedStore.lt parduotuvėje taip pat siūlomi ekologiški masažiniai kilimėliai. Tai gaminys, pagamintas iš 100% natūralių medžiagų. Vidus užpildytas kokoso pluoštu, o pagalvės viduje – grikių lūkštai. Jis atsparus pelėsių augimui, mažai sugeria drėgmę, yra antibakterinis ir kovojantis su erkėmis. Puikiai tinka alergiškiems žmonėms ir žmonėms, kurie renkasi ekologiškus produktus. Viskas padengta linu.

Pagrindiniai spygliuoto kilimėlio naudojimo pranašumai:

  • mažina skausmą, susijusį su įvairiomis ligomis;
  • suteikia malonų šilumos pojūtį masažo metu;
  • padidina endorfinų kiekį organizme;
  • padeda sumažinti stresą ir atsipalaiduoti po sunkios dienos;
  • kovoja su nemiga ir gerina miego kokybę;
  • stiprina nervų ir kvėpavimo sistemas;
  • gerina kraujotaką organizme;
  • atpalaiduoja įtemptus raumenis;
  • prisotina organizmą deguonimi;
  • stangrina ir tonizuoja odą.

Nuo kokio skausmo padeda masažinis kilimėlis?

Akupresūros kilimėlis padeda palengvinti simptomus:

  • išialgija;
  • migrena;
  • lėtinis galvos skausmas;
  • nugaros ir stuburo skausmai;
  • pečių ir kaklo skausmas;
  • degeneraciniai stuburo pokyčiai;
  • motorinių organų uždegimas;
  • sąnarių skausmas;
  • kojų skausmas.

Akupresūros kilimėlis – kaip naudoti?

Masažinis kilimėlis su tinkamai pagaląstais smaigaliais
Masažinis kilimėlis su tinkamai pagaląstais smaigaliais

Naudoti masažinį akupresūros kilimėlį labai paprasta – tiesiog padėkite jį ant grindų ir atsigulkite taip, kad pajustumėte raminantį smailių išsikišimų spaudimą ant savo kūno.

Masažinį kilimėlį galite naudoti ir sėdimoje padėtyje, padėję jį ant fotelio ar kėdės prie stalo. Tai tikrai leis jums sumažinti įvairius negalavimus, susijusius, be kita ko, su  darbu prie kompiuterio .

Taškinį kilimėlį verta naudoti  kasdien nuo kelių iki keliasdešimties minučių. Galite sėdėti ant jo, atsigulti arba susisukti tik vietiniam naudojimui . Jei smailūs išsikišimai sukelia jums nemalonų diskomfortą, ant kilimėlio galima uždėti ploną rankšluostį.

Tačiau reikėtų nepamiršti, kad taškinio masažo kilimėlis traktuojamas kaip reabilitacijos elementas, o ne kaip fizinio aktyvumo ar specialisto paskirtų farmakologinių vaistų pakaitalas.

Akupresūros kilimėlis su pagalve

Šiuo metu rinkoje galite rasti platų akupresūrinių kilimėlių su pagalve asortimentą. Jo dėka terapija naudojant spaudimą atskiruose taškuose tampa dar labiau atpalaiduojanti ir patogesnė. Tai leidžia pailsėti ir atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos, taip pat malšina skausmą ir įtampą, susikaupusią organizme patiriant stresą. Toks kilimėlis padės ir kenčiantiems nuo nemigos.

Rinkinys gali atlikti daugybę funkcijų, priklausomai nuo jį naudojančio žmogaus poreikių ir negalavimų šaltinio. Jei skausmas lokalizuotas nugaroje, verta atsigulti ant kilimėlio, galvą paremti pagalve ir taip kruopščiai pamasažuoti nugarą. Atsiradus nemalonumams kojoms, kelis kartus galite pasivaikščioti ant ant žemės padėto kilimėlio.

Prie masažinio kilimėlio pritvirtinta pagalvė gali būti naudojama gimdos kaklelio ar juosmens masažui . Dėl natūralių stuburo išlinkimų šios vietos turi ribotą kontaktą su ant grindų gulinčiu kilimėliu, todėl putomis užpildyta pagalvė padės sumažinti šių skyrių diskomfortą. Jis taip pat gali masažuoti tam tikras kūno vietas, pavyzdžiui, riešus, dilbius ar blauzdas.

Masažinį kilimėlį rekomenduojama naudoti su plonais medvilniniais drabužiais arba ant nuogo kūno. Prieš miegą verta  jį profiliuoti pagal stuburo linkius  , naudojant pagalves ar rankšluosčius. Kasdienis taškinio masažo naudojimo laikas turi būti parenkamas pagal kiekvieno žmogaus individualias galimybes  – pradedantiesiems kilimėlis neturėtų būti naudojamas ilgiau nei 10 minučių, o pažengusiems – nuo ​​20 iki 40 minučių.

Kiekvieną kartą prieš naudojant kilimėlį būtina atpalaiduoti visą kūną. Taip pat galite uždegti savo mėgstamas kvapiąsias žvakes arba groti atpalaiduojančią muziką, kad užtikrintumėte malonų ir patogų poilsį akupresūros metu.

Related Posts