Kiek kainuoja vaizdo kasečių įrašų skaitmeninimas?

Turite senus įrašus, kurie jums leidžia vėl ir vėl iš naujo pergyventi pačias gražiausias gyvenimo akimirkas? Tokiu atveju siūloma juos skaitmeninti. Kodėl? Kadangi tai yra galimybė būti ramiu, kad ir einant metams pavyks išlaikyti jų kokybę. Deja, vaizdo įrašus, kad ir kokie jie yra formatu, veikia aplinkos dirgikliai, diskai, kasetės dėvisi, tad turėti ir kompiuterį, ypač debesyse – verta.

Paslaugų kainos krenta

Daugelis sutiktų, kad vaizdo kasečių įrašų skaitmeninimas yra puiki paslauga. Lygiai taip pat daugelis žmonių pasinaudoti ja. Problema, kad galima vis dažniau išgirsti mitą, kad tai yra brangi paslauga. Tikrai ne. Geriausiai tai patvirtinti gali tie, kuriems jau teko ja pasinaudoti. Išties. Video skaitmeninimas kainuoja vis pigiau, kadangi atsiranda daugiau specialistų, o konkurencija mažina kainas. Galiausiai, juk tai dažnai yra vienintelė galimybė išsaugoti akimirkas, tad svarbu, kad ji būtų atlikta bet kokia kaina.

Siūlomos akcijos ir patrauklūs pasiūlymai

Dažniausiai siūlomas įrašymas .mp4 formatu, kuris leidžia vėliau matyti įrašus per tokį įrenginį, kuris Jums labiausiai tinka. Žinoma, reikia plačiau domėtis – kokios tiksliai paslaugos siūlomos ir koks įrašymas atliekamas.

Dažniausiai skaitmeninimui yra tinkamos šio tipo kasetės: VHS, VHS-C, Video-8, HI8, Digital8, MiniDV, microDV, HDV, DVcam. O norint gauti geros kokybės paslaugas pigiau – visada galima sekti akcijas, kurias paprasčiausiai pamatyti internetu. Taip pat dažniausiai patrauklesnės kainos yra siūlomos tiems, kurie užsiako daugiau paslaugų. Tai gali būti ne tik vaizdo kasečių ryškinimas, tačiau taip pat ir nuotraukų. Plačiau skaitykite čia

Netaupykite kokybei

Galiausiai atsiminkite, kad tai yra paslauga, kuriai reikia kokybės, tad netaupykite tiems, kurie siūlo paslaugas nelegaliai ir dėl to neprisiima atsakomybės. Jeigu norite gražiausias gyvenimo akimirkas žiūrėti tiesiai per TV – jau geriau sumokėkite daugiau, tačiau tai leis būti ramiu, kad skaitmeninimas buvo atliktas tinkamai ir tuo pačiu Jūsų duota vaizdo kasetė tikrai bus gerai perteikta skaitmeninimui būdų ir tuo pačiu tikrai nebus sugadinta. O deja, tokių atvejų pas blogus specialistus pasitaiko.

Išsami informacija: www.videoaudioskaitmeninimas.lt

Related Posts